Illustration

Лічильники газу

Illustration

ПРО КОМПАНІЮ

GWF зі штаб-квартирою в Люцерні (Швейцарії) є світовим технологічним лідером зі 120-річним досвідом, які першими розробили лічильники газу, зарекомендувавши себе професіоналами в цьому напрямку.
GWF є акредитованим агентом з калібрування та повірочною лабораторією для лічильників газу, води та тепла (ISO/IEC 17025)
Також, однією з ключових продуктових ліній GWF є розробка та виробництво сучасних лічильників води. Ці лічильники володіють передовою технологією, яка дозволяє точно та ефективно вимірювати споживання води. Вони використовуються в домогосподарствах, комерційних будівлях та промислових підприємствах для контролю та оптимізації використання водних ресурсів.


ПЕРЕВАГИ ЛІЧИЛЬНИКА ГАЗУ GWF


Обчислювач без батареї

Відповідність Європейській директиві з вимірювальних приладів (MID)


Ефективний моніторинг споживання

Programing

Не потрібне програмування
при підключенні лічильника
газу до системи

Кришка, що встановлюється на заводі, для захисту сполучних клем


Без обмеження терміну служби

Illustration

ПРИЛАДИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ

Heading photo

- Стічні води

Q-EYE PSC

Призначений для вимірювання швидкості потоку та моніторингу слабо- і сильно забруднених середовищ в повністю або частково заповнених трубах та відкритих каналах. Він підходить для об'єктів з неоднорідними або швидкозмінними
умовами потоку.

Heading photo

- Стічні води

Q-EYE RADAR

Призначений для вимірювання високих швидкостей (до 15 м/с) та значних діаметрів каналів, в умовах хвилювання та аерації потоку рідини. Дані можна зчитувати бездротовим способом або
за допомогою кабелю безпосередньо з пристрою. Дозволяє розмістити датчики над рівнем води навіть при 100% заповненні каналу.

Heading photo

- Стічні води

Q-EYE RADAR PORTABLE

Мобільний і безконтактний радарний витратомір для відкритих каналів і частково заповнених труб. Його можна використовувати як з проточною, так і зі стоячою водою та записувати точні показання. Переваги: легкий монтаж лічильника, відсутній контакт з рідиною під час встановлення, не потребує регулярного обслуговування та чищення.

Heading photo

- Водопостачання

DUCTUS S

Забезпечує максимальну надійність завдяки винятковій повторюваності і лінійності увсьому діапазоні витрат. Поєднання Ductus S з накладними датчиками забезпечує вимірювання витрат без людського втручання. Датчики встановлюються на трубу з мінімальними технічними зусиллями, не
перериваючи процес. Цей метод вимірювання підходить для різних середовищ, таких як стічні води, солона вода і гліколь..

Heading photo

- Іригація

KANALIS

Ультразвукова система вимірювання швидкості потоку, що призначена для постійного моніторингу потоку у відкритих каналах або закритих трубопроводах. Система працює в двонаправленому режимі, не створюючи перешкод або втрат напору. Kanalis вимірює штучні канали та тунелі, щоб запобігти довготривалим втратам води та підтримати стабільність технологічного процесу.

Made with